Статьи

Статистика
 • 42 Статьи

Для отримання високоякісного врожаю у великих кількостях необхідне застосування відповідних препаратів. Наприклад, для боротьби зі шкідниками рослин доцільно використовувати інсектициди. Це хімічні препарати для захисту від комах-шкідників, їх...

Для отримання високоякісного врожаю у великих кількостях необхідне застосування відповідних препаратів. Наприклад, для боротьби зі шкідниками рослин доцільно використовувати інсектициди. Це хімічні препарати для захисту від комах-шкідників, їх поділяють: 

 • на контактні (діють при контакті з комахою);
 • системні (діють під час харчування комахи);
 • комбіновані препарати, які містять декілька діючих речовин.

Більше інформації про препарат - https://agro-him.com.ua/ato-zhuk-15-ml-original

Склад препарату

АТО Жук – це комбінований інсектицид, до складу якого входять три діючі речовини: тіаметоксам – 250 г/л, лямда-цигалотрин – 80 г/л, альфа-циперметрин – 15 г/л. Поєднання цих складників забезпечує контактно-шлункову дію та сприяє повному знищення шкідників. 

Механізм дії препарату

Компоненти з різними механізмами дії забезпечують повне знищення шкідників та запобігають виникненню резистентності. Тіаметоксам всмоктується рослиною та транспортується по ксилемі вгору. Таким чином у комахи відбувається порушення харчування внаслідок блокування нервових сигналів – і вона гине.

Лямбда-цигалотрин має контактно-кишкову дію на організм шкідників, а також відлякувальні властивості. Взаємодіючи з рецепторами комах, препарат викликає конвульсії, параліч та загибель. Речовина легко поглинається рослинами та розподіляється по тканинах. Альфациперметрин – контактно-кишковий інсектицид, який паралізує нервову систему дорослих комах та личинок. Не виявляє системної дії, але завдяки стійкості до ультрафіолетового випромінювання та до дії високих температур здатний довго зберігатися на оброблених поверхнях (до 30 днів). 

Інструкція з використання

Перед приготуванням робочого розчину проводять необхідні розрахунки щодо кількості засобу. Готовий розчин не зберігають довго, адже, таким чином втрачається дієвість та ефективність препарату. Тому обприскування проводять у день приготування розчину за сприятливих погодних умов: до 25 °С, відсутність сильного вітру. Найкраще проводити обробку в ранкові години. Ефективно використовують засіб для захисту наступних культур:

 1. Картопля. Проти молі, трипсів, совки, попелиць, клопів, колорадського жука. Обприскування під час вегетації – 1–1,5 мл на 3–5 л води на 1 сотку.
 2. Груша та яблуня. Проти листовійки, каліфорнійської щитівки, плодожерки, яблуневого пильщика, яблуневого квіткоїда, брунькового довгоносика, трипсів, попелиць. Обприскування під час вегетації проводять, розвівши 1,5–2,0 мл препарату на 5–8 л води, з розрахунку на 1 сотку.
 3. Морква, капуста. Використовують проти блішок, капустяної мухи, капустяної молі, капустянки, білана капустяного, попелиць та інших. У вегетаційний період обробку проводять, розвівши 1–1,5 мл засобу на 3–5 л води, з розрахунку на 1 сотку.

Таким чином засіб АТО Жук є дієвим інсектицидом комбінованої дії, який забезпечує знищення комах-шкідників та не викликає резистентності. Слід також зазначити, що препарат стійкий до погодних умов, здатен зберігатися до 20 днів на поверхні рослин.

 

 1.   31 мая 2024
 2.   Блоги

 

Как из смешной идеи могла вырасти криптовалюта, за которой стоит серьезное сообщество? Каковы механизмы функционирования Dogecoin? И, конечно, что делает его таким уникальным на фоне других криптовалют? Давайте вместе разберемся в этой...

 

Как из смешной идеи могла вырасти криптовалюта, за которой стоит серьезное сообщество? Каковы механизмы функционирования Dogecoin? И, конечно, что делает его таким уникальным на фоне других криптовалют? Давайте вместе разберемся в этой увлекательной истории, которая началась с шутки, но привела к намного большему.

Что такое Dogecoin (DOGE)?

Dogecoin (DOGE) — это криптовалюта или точнее мемкоин, возникший в 2013 году в качестве шутки, но ставший одной из самых популярных и узнаваемых в мире криптовалют. На фоне своего необычного начала, Dogecoin приобрел широкую популярность благодаря своей причастности к культуре интернет-мемов.

История Dogecoin

Dogecoin был создан на основе фунта в память о популярном интернет-меме с изображением смеющейся собаки породы шиба-ину. Шутливый и дружелюбный характер мема вдохновил программистов Билли Марка и Джексона Палмера на создание криптовалюты, которая бы отражала ту же позитивную энергию. За годы своего существования Dogecoin стал не только символом интернет-культуры, но и активно используемой криптовалютой.

Как работает Dogecoin?

Dogecoin основан на технологии блокчейн, подобно другим известным криптовалютам, таким как Bitcoin и Ethereum. Его механизм функционирования включает в себя децентрализованный реестр транзакций, где каждая транзакция проверяется сетью узлов. Это обеспечивает безопасность и прозрачность сделок.

Как купить Dogecoin?

Купить Dogecoin можно через специализированные криптовалютные биржи или торговые платформы. Пользователи могут приобрести Dogecoin за фиатные деньги, такие как доллары, или обменять их на другие криптовалюты.

Курс Dogecoin к доллару

Курс Dogecoin к доллару изменяется в зависимости от спроса и предложения на рынке криптовалют. Подобно другим криптовалютам, Dogecoin подвержен волатильности, что означает, что его цена может сильно колебаться за короткий период времени.

Заключение

Из шутки в серьезный игрок на криптовалютном рынке — именно так можно охарактеризовать путь Dogecoin (DOGE). Этот мемкоин внезапно превратился в объект инвестирования и обмена, завоевав сердца многих криптоэнтузиастов. Его уникальный образ, связанный с общественной культурой и дружелюбной атмосферой, делает его привлекательным для широкого круга пользователей.

Если вы увлечены миром криптовалют и стремитесь разнообразить свой криптопортфель, Dogecoin обязательно стоит рассмотреть ближе. Его история, механизмы работы и потенциал развития могут оказаться увлекательным исследованием, а возможность вложения средств в этот проект открывает новые перспективы для инвесторов. Поэтому не упускайте возможность изучить этот уникальный криптовалютный актив и погрузиться в его захватывающий мир.

 1.   18 мая 2024
 2.   Блоги

Татуювання несе в собі значно більше, ніж може здатися на перший погляд. Це не просто мистецтво, що прикрашає тіло, але й мова, що виражає культурні, соціальні, релігійні та особистісні ідеї. Кожен малюнок на шкірі може розповісти історію,...

Татуювання несе в собі значно більше, ніж може здатися на перший погляд. Це не просто мистецтво, що прикрашає тіло, але й мова, що виражає культурні, соціальні, релігійні та особистісні ідеї. Кожен малюнок на шкірі може розповісти історію, передати послання або стати символом певної епохи чи цивілізації. Вплив культурних аспектів на татуювання є невід'ємною частиною цього давнього ремесла, що сягає своїм корінням у глибину століть.

Татуювання як відображення культурних традицій

Від племінних символів, що використовувалися для визначення статусу в суспільстві та захисту від злих духів, до сучасних абстрактних візерунків, що символізують особистісні прагнення – татуювання завжди було важливою частиною культурного самовираження. У багатьох культурах татуювання використовували як спосіб збереження історії та культурних знань, передаваних з покоління в покоління.

Сучасні тенденції та культурні впливи

Сьогодні світ татуювань надзвичайно різноманітний. Сучасні технології та глобалізація дозволяють митцям черпати натхнення з різних культур, створюючи унікальні твори мистецтва на тілі. Від японського ірезумі до скандинавських рун, від маорійських моко до американського олдскулу – кожен стиль несе в собі частинку культурної спадщини та сучасного бачення майстра. Татуювання Київ – це місце, де культурні традиції зливаються з сучасними трендами, створюючи неповторні твори мистецтва.

Вибір мотивів і стилів

При виборі мотиву для татуювання багато хто звертається до своїх коренів, намагаючись через мистецтво тату висловити свою приналежність до певної культури чи етносу. Інші ж шукають універсальні символи, які б могли висловити загальнолюдські цінності та ідеали. Вибір стилю татуювання також може багато сказати про особистість: від класичних чорно-білих до яскравих реалістичних зображень, від мінімалістичних геометричних форм до складних барокових візерунків.

Значення татуювань у сучасному світі

Татуювання сьогодні – це не просто модний тренд, це спосіб виразити свою індивідуальність і неповторність. У світі, де все більше цінується самовираження і самобутність, татуювання може стати мовчазним посланником, що розповідає іншим про ваші цінності, переконання та естетичні уподобання.

Заключення

Вибираючи тату, важливо пам'ятати, що це не тільки декоративний елемент, але й важливий культурний артефакт, який несе в собі глибокий зміст і історію. В тату салоні Київ ви зможете знайти майстра, який з повагою ставиться до цього мистецтва та готовий допомогти вам вибрати ідеальний мотив для вашої наступної татуювання.

 1.   15 мая 2024
 2.   Блоги

Многие люди, начавшие делать ремонт в своем доме или квартире, стремятся сделать его качественно и в срок. Однако не всегда хватает финансовых ресурсов для осуществления планов. В процессе выполнения ремонтных работ часто возникают...

Многие люди, начавшие делать ремонт в своем доме или квартире, стремятся сделать его качественно и в срок. Однако не всегда хватает финансовых ресурсов для осуществления планов. В процессе выполнения ремонтных работ часто возникают дополнительные расходы, которые не были учтены заранее. В таких случаях кредит онлайн на ремонт квартиры без переплаты по процентам может стать удобным решением.

При обращении за кредитом важно обратить внимание на следующие аспекты:

 1. Условия займа и отсутствие скрытых комиссий.
 2. Возможность получения кредита удаленно.
 3. Простые способы подачи заявки.
 4. Удобные варианты погашения долга.

Некоторые люди предпочитают избегать сложностей, связанных с оформлением кредита в банке, так как это может занять много времени, потребует сбор многих документов и несколько визитов в отделение.

Как решить финансовые проблемы во время ремонта квартиры или дома

Кредит на ремонт квартиры или дома может стать решением финансовых проблем, помогая осуществить ремонтные работы и улучшить жилищные условия. Часто требуется ремонт отдельных помещений, таких как ванная комната, гостиная или кухня. Для финансирования ремонта можно воспользоваться различными способами, такими как одолжение у родственников, использование накоплений или получение кредита.

Далее в статье мы рассмотрим оптимальные способы оформления кредита на ремонт в Украине.

Как взять кредит онлайн на ремонт жилья

Рассмотрим 2 удобных варианта быстро взять деньги в долг на ремонт.

 • Кредитная карта с лимитом. Удобный и быстрый вариант, чтобы получить до 200.000 гривен.
 • Долгосрочный онлайн кредит в МФО. Неплохой вариант, чтобы получить в долг до 50.000 гривен на кару.

Кредитная карта
Многие жители Украины владеют по крайней мере одной кредитной картой от известных банков. Если у вас еще нет кредитной карты, вы можете обратиться в один из банков, чтобы получить карту с кредитным лимитом для покрытия расходов на ремонт.

Оформление кредитной карты достаточно просто: нужно просто загрузить банковское приложение на смартфон и подать заявку. Этот процесс займет всего лишь 15 минут. Для новых клиентов большинство банков сразу назначают кредитный лимит в размере примерно 20 000-30 000 гривен. Если у вас есть подтверждение дохода, то можно рассчитывать на лимит от 80 000 до 100 000 гривен.

Долгосрочные онлайн кредиты на карту в МФО

На протяжении последних двух лет на украинском рынке микрокредитования выросло количество микрофинансовых организаций, предоставляющих возможность получить срочный кредит на 12 месяцев для погашения микрозаймов. При этом увеличение максимальной суммы почти не затронуло ключевые преимущества МФО: возможность получения кредитов с 18 лет, минимальный пакет документов, одобрение займов с плохой кредитной историей, онлайн-подача заявки и рассмотрение запроса за 15 минут.

Микрофинансовые организации предлагают долгосрочные кредиты со следующими условиями:

 • максимальная сумма - от 25 000 до 50 000 гривен;
 • срок кредитования - от 4 недель до 12 месяцев;
 • процентная ставка - 120–170%;
 • способы получения - платежная карта любого украинского банка;
 • методы погашения - банковская карта, платежные терминалы, онлайн-банкинг.

Подходящее предложение для кредита на ремонт можно найти в списке МФО Украины на FinProm, где представлены проверенные компании с выгодными условиями кредитования. Для онлайн-оформления займа на карту в МФО необходимо зарегистрироваться на сайте выбранной организации и заполнить анкету, указав паспортные данные и идентификационный код. Заявку рассмотрят в течение 15 минут, и после одобрения останется лишь подписать кредитный договор и получить деньги на карту.

 1.   08 мая 2024
 2.   Блоги

Друк книг відбувається шляхом нанесення тексту та ілюстрацій на папір або інший матеріал. Особливості цього процесу можуть залежати від різних чинників, таких як тираж, якість, видавничі технології та бюджет. Друк книг дозволяє зробити їх...

Друк книг відбувається шляхом нанесення тексту та ілюстрацій на папір або інший матеріал. Особливості цього процесу можуть залежати від різних чинників, таких як тираж, якість, видавничі технології та бюджет. Друк книг дозволяє зробити їх доступними для широкого кола людей, які віддають перевагу традиційним носіям інформації без використання електронних пристроїв. 

Саме друк книжок має культурне значення для багатьох суспільств, так як сприяє збереженню та поширенню культурної спадщини. Замовити якісні та сучасні поліграфічні послуги можна за посиланням https://printkyiv.com.ua/books на сайті компанії Kyiv Print. Крім книжок, вона здійснює друк упаковок, листівок, флаєрів, візиток, буклетів, журналів, календарів, цінників тощо. Компанія використовує першокласне обладнання та передові технології, які забезпечують відмінну якість готової продукції.

Особливості процесу

Друк книг має безліч переваг. До основних з них відносять:

 • доступність для широкого кола читачів;
 • викладену в них інформацію, яка не вразлива до комп’ютерних вірусів та інших зовнішніх факторів;
 • привабливий зовнішній вигляд та оригінальний дизайн, які має друкарська продукція.

Також друковані екземпляри вважаються цінним та бажаним подарунком для людей різного віку

Офсетний друк книг в поліграфії забезпечує готовій продукції чіткість та насиченість кольорів. Це особливо важливо для видань з багатьма фотографіями або ілюстраціями. Поліграфія пропонує клієнтам широкий асортимент різноманітного паперу та обкладинок, що дозволяє обрати оптимальний матеріал для конкретної книги. 

Офсетний друк може бути більш економічним для великих тиражів книг, оскільки він дозволяє виготовляти значні обсяги за відносно невелику ціну на один примірник. Крім того, у поліграфії Kyiv Print є можливість виконувати різноманітні обробки, такі як тиснення, лакування, ламінація, що можуть підвищити естетичну привабливість книги. Співробітники цієї компанії мають великий досвід у виготовленні книг та гарантують високу якість виконання будь-яких завдань.

Слід зазначити, що клієнтам пропонуються доступні ціни на всі поліграфічні послуги, вигідні умови співробітництва та доставки готової продукції. Оформити замовлення можна на сайті поліграфії або зв’язавшись с її менеджерами телефоном. При необхідності також можна отримати професійні консультації стосовно процесу друку книг або іншої продукції.

 1.   04 мая 2024
 2.   Блоги
Еще нет никаких созданных страниц.
Не возможно загрузить подсказку