Введение
Закрепленные материалы
Последняя активность
 •   пользователь Гость прокомментировал запись 5 месяцев назад
  ‼️‼️‼️МАЛЕНЬКА ДІВЧИНКА ВЕРОНІКА ПОТРЕБУЄ НАШОЇ ДОПОМОГИ‼️‼️‼️😢

  📢МАКСИМАЛЬНИЙ РЕПОСТ 📣

  Все починалося, як в казці.Жила-була сім'я: мама і чудові лапочки-дочки. І, здавалося б, що може затьмарити тихе материнське щастя? Але ... біда постукала в двері і перевернула все з ніг на голову.

  Раптом, маленька дворічна дівчинка за 2 місяці перехворіла 3 рази бронхітом і після лікування постійно скаржилася на слабкість і біль в ніжках, та й температура трималася. Знову поклали в лікарню, але Вероніці легше не ставало. Після проведеного курсу лікування дитину направили в Київську обласну лікарню на консультацію до гематологам. Ось тут і пролунав діагноз ‼️гострий лімфобластний лейкоз, висока група ризику‼️.

  Відразу почали курс хіміотерапії. Реагувала на нього Вероніка (мама називає дитину Ніка) важко: погано себе почувала, відмовлялася від їжі, не грала, не хотіла ні з ким спілкуватися, вередувала - але ж і зрозуміло, адже їй було дуже важко! Непросто і старшій дівчинці переносити розлуку з мамою і сестричкою. Зараз вона живе з дідусем і бабусею. Вони давно на пенсії і мало, чим можуть допомогти.Мама виховує дітей сама. Весь час в лікарні з Нікою. Живуть на пенсію дівчатка. Зараз їм непросто, засобів продовжити лікування просто немає.

  На даний момент дівчинка проходить 3 протокол 3 блоку, який триватиме 29 днів. Мамі катастрофічно не вистачає грошей на життєво необхідні препарати і супутні. Ми дуже сподіваємося, що цей блок хіміотерапії останній! Нашому малятку всього 3 роки, незважаючи на нестерпний біль її оченята наповнені променистою радістю.

  Дуже просимо - будь ласка, підтримайте сім'ю! 🙏 Вони цілий рік боролися самі з хворобою, зараз на останньому етапі їм дуже потрібна ваша допомога!

  Реквізити для допомоги:

  5375414112723803- мама (Кравченко Оксана Іванівна)

  ДЯКУЄМО ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ЗА ДОПОМОГУ!
  0
  0
  0
  0
  0
  0
   
   
  • Добрый день! Мы закрепим Ваше сообщение в верху всех сообщений и сделаем рассылку всем пользователям на сайте. Те, кто откликнется на Ваше сообщение,Добрый день! Мы закрепим Ваше сообщение в верху всех сообщений и сделаем рассылку всем пользователям на сайте. Те, кто откликнется на Ваше сообщение, напишут Вам в личку!  Еще...
   0
   0
   0
   0
   0
   0
   Передано
  • Спасибо большое!
   0
   0
   0
   0
   0
   0
   Передано
  • Добрый день! Скажите, на этом сайте Вам помогли. Дайте пожалуйста еще адреса сайтов на которых Вам действительно помогли. Спасибо!
   0
   0
   0
   0
   0
   0
   Передано
  Запись находится на модерации
  Запись успешно опубликована. Теперь она будет видна в ленте активности.
Еще нет активности
Не возможно загрузить подсказку